Auto-noodhamer met snijder, magneet en licht
Code: 37608
Draag bij aan de veiligheid van werknemers en klanten door ze deze multifunctionele noodhamer met logo als cadeau te geven. Handig voor in de auto.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Doming (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Auto-noodset: glasbreker met magneet, gordelsnijder en een zaklamp met 1 witte LED en 3 rode LED´s. Inclusief 2 AA batterijen. Dit product wordt geleverd in een kartonnen doos.
Kenmerken
| Productcode: | 37608 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | ø3.8 x 19.3 cm |
| Gewicht: | 138 gr |
| Materiaal: | PET |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8513 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2020 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een presentatiedoos. Batterijen met eigen transparante verpakking. |
| Tussenverpakking:: | 40 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 23 x 45 x 55 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.057 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 80 stuks |
Meest populaire producten
-
Praktische multifunctionele zaklamp met 9 accessoires
Prijs vanaf: € 8,60
-
Rookmelder bedrukken met logo
Prijs vanaf: € 6,22
-
Blusdeken gemaakt van glasvezel met logo
Prijs vanaf: € 7,47
-
Rood blusdeken 120x180cm met logo
Prijs vanaf: € 12,71
-
Goedkope autohamer met cuttermes en LED-zaklamp
Prijs vanaf: € 2,60
-
Nooddeken met logo gevouwen in tas van 130x210 cm
Prijs vanaf: € 1,02