Nooddeken met logo gevouwen in tas van 130x210 cm
Code: 42191
Nooddeken in een RPET polyester zak. Ideaal om cadeau te geven aan chauffeurs en andere gebruikers die dit object in nood kunnen hebben.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de tas)

- 2 Kleuren (Op de tas)

- 3 Kleuren (Op de tas)

- 4 Kleuren (Op de tas)

- Digitale full colour transfer (Op de tas)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Nooddeken in RPET polyester touwtas. Afmetingen deken: 130 x 210 cm.
Kenmerken
| Productcode: | 42191 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 6.5 x 11 cm |
| Gewicht: | 55 gr |
| Materiaal: | Aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3920 62 19 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2023 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 6800 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 35 x 30 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.028 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.84 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Meest populaire producten
-
Praktische multifunctionele zaklamp met 9 accessoires
Prijs vanaf: € 8,60
-
Rookmelder bedrukken met logo
Prijs vanaf: € 6,22
-
Blusdeken gemaakt van glasvezel met logo
Prijs vanaf: € 7,47
-
Rood blusdeken 120x180cm met logo
Prijs vanaf: € 12,71
-
Goedkope autohamer met cuttermes en LED-zaklamp
Prijs vanaf: € 2,60
-
Auto-noodhamer met snijder, magneet en licht
Prijs vanaf: € 4,16