Middelgrote sporthanddoek laten bedrukken van 430 g/m2 katoen
Code: 32588
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het middenstuk)

- 2 Kleuren (Op het middenstuk)

- 3 Kleuren (Op het middenstuk)

- 4 Kleuren (Op het middenstuk)

- Full colour (Op het middenstuk)
- Borduren (Op het middenstuk)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Promoot je merk met deze sporthanddoek!
Op zoek naar de perfecte merchandising voor je sportschool, trainingscentrum of sportclub? Dan is deze sporthanddoek precies wat je nodig hebt! Deze middelgrote (50 x 80 cm) handdoek is gemaakt van 430 g/m² katoen en wordt in Europa geproduceerd. Perfect voor iedereen die van sporten houdt. Om je merk te promoten kun je de handdoek bedrukken met je logo op de effen band aan een van de uiteinden, waarbij je zelfs kunt kiezen voor full-color ontwerpen. De handdoek wordt niet individueel verpakt.
Eigenschappen
- Sporthanddoek
- Katoen van 430 g/m2
- Middelgroot formaat (50 x 80 cm)
- Product gemaakt in Europa
- Witte kleur
- Voeg je logo toe op de band
Waarom voor dit product kiezen?
- Een ideaal relatiegeschenk voor klantenbinding of om nieuwe gebruikers van je sportschool welkom te heten.
- Het materiaal is zacht en aangenaam om aan te raken.
Kenmerken
| Productcode: | 32588 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 50 x 80 cm |
| Gewicht: | 179 gr |
| Materiaal: | Katoen: 430 g/m² |
| Land van fabricage: | Portugal |
| Intrastat code: | 6302 60 00 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2018 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 58 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.081 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Kleine bedrukte microvezelhanddoeken Microfiber Workout
Prijs vanaf: € 1,27
-
Sporthanddoek laten bedrukken met elastiek RPET Microfiber
Prijs vanaf: € 3,86
-
Sporthanddoeken met jouw logo en RPET fitnesshoes
Prijs vanaf: € 1,94
-
Absorberende microvezel handdoek van RPET met bijpassende elastiek
Prijs vanaf: € 1,42
-
Microvezel sporthanddoek van polyester 190 g/m²
Prijs vanaf: € 3,21
-
Sporthanddoek van microvezel met hoge absorptie, 150 x 175 cm
Prijs vanaf: € 5,19