Gepersonaliseerde sporthanddoek bedrukken Microfibra Crossfit
Code: 46791
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Op de tas)
-
2 Kleuren (Op de tas)
-
3 Kleuren (Op de tas)
-
4 Kleuren (Op de tas)
-
1 Kleur (Op de tas)
- Digitale full colour transfer (Op de tas)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een leuke giveaway voor je meest actieve publiek
Verras je klanten en medewerkers met deze sporthanddoek. Hij is gemaakt van 80% microvezel en 20% polyamide, lichtgewicht en sneldrogend. Dit maakt hem ideaal voor trainingen, buitenactiviteiten of sportpromoties. De handdoek wordt geleverd in een praktische netzak. Dit verbetert de ventilatie en vergemakkelijkt het transport. Laat deze handdoek bedrukken met je logo voor je volgende promotie!
Eigenschappen
- Sporthanddoek
- Van 20% polyamide en 80% microvezel
- Met netzak
Waarom voor dit product kiezen?
- Een budgetvriendelijke handdoek voor sportpromoties.
- Bedrukking mogelijk zowel op de handdoek als op de opbergzak.
Kenmerken
| Productcode: | 46791 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | 11 x 2 x 14.5 cm |
| Gewicht: | 108 gr |
| Materiaal: | R-PET |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6302 93 90 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2400 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 36 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.057 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 150 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Kleine bedrukte microvezelhanddoeken Microfiber Workout
Prijs vanaf: € 1,27
-
Sporthanddoek laten bedrukken met elastiek RPET Microfiber
Prijs vanaf: € 3,86
-
Sporthanddoeken met jouw logo en RPET fitnesshoes
Prijs vanaf: € 1,94
-
Absorberende microvezel handdoek van RPET met bijpassende elastiek
Prijs vanaf: € 1,42
-
Microvezel sporthanddoek van polyester 190 g/m²
Prijs vanaf: € 3,21
-
Sporthanddoek van microvezel met hoge absorptie, 150 x 175 cm
Prijs vanaf: € 5,19