Absorberende microvezel handdoek van RPET met bijpassende elastiek
Code: 48553
Best seller
Absorberende microvezel handdoek met logo van RPET en elastiek, perfect voor sport of reizen; makkelijk op te vouwen, altijd klaar voor gebruik.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Absorberende microvezel handdoek van RPET met elastiek voor eenvoudig opvouwen.
Kenmerken
| Productcode: | 48553 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | 40 x 80 cm |
| Gewicht: | 73 gr |
| Materiaal: | Polyester, polyamide |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6302 93 90 |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 42 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Kleine bedrukte microvezelhanddoeken Microfiber Workout
Prijs vanaf: € 1,27
-
Sporthanddoek laten bedrukken met elastiek RPET Microfiber
Prijs vanaf: € 3,86
-
Sporthanddoeken met jouw logo en RPET fitnesshoes
Prijs vanaf: € 1,94
-
Microvezel sporthanddoek van polyester 190 g/m²
Prijs vanaf: € 3,21
-
Sporthanddoek van microvezel met hoge absorptie, 150 x 175 cm
Prijs vanaf: € 5,19
-
Gepersonaliseerde sporthanddoek bedrukken Microfibra Crossfit
Prijs vanaf: € 2,05