RPET sporthanddoek bedrukken 90x170cm en 310 g/m2 Absorbent Swim
Code: 40899
Kies een kleur die bij je merk past en laat deze duurzame handdoek bedrukken met je logo. Naast lekker zacht is het materiaal ook enorm absorberend.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (In het midden)

- 2 Kleuren (In het midden)

- 3 Kleuren (In het midden)

- 4 Kleuren (In het midden)

- Sublimatie, full colour (In het midden)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
15
-
30
-
75
-
150
-
300
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Natuurlijn, absorberende handdoek met logo, gemaakt van 310g/m2 RPET. Gemaakt van gerecycled plastic om het hergebruik van plastic afval te bevorderen en bij te dragen aan de duurzaamheid van de planeet. Formaat 90x170 cm en verkrijgbaar in een brede waaier van kleuren. Met RPET-logo op het etiket.
Kenmerken
| Productcode: | 40899 |
| Minimale afname: | 15 stuks |
| Maat: | 170 x 90 cm |
| Gewicht: | 480 gr |
| Materiaal: | RPET-polyester 310 g/m² |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 240 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 62 x 45 x 45 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.13 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Kleine bedrukte microvezelhanddoeken Microfiber Workout
Prijs vanaf: € 1,27
-
Sporthanddoek laten bedrukken met elastiek RPET Microfiber
Prijs vanaf: € 3,86
-
Sporthanddoeken met jouw logo en RPET fitnesshoes
Prijs vanaf: € 1,94
-
Absorberende microvezel handdoek van RPET met bijpassende elastiek
Prijs vanaf: € 1,42
-
Microvezel sporthanddoek van polyester 190 g/m²
Prijs vanaf: € 3,21
-
Sporthanddoek van microvezel met hoge absorptie, 150 x 175 cm
Prijs vanaf: € 5,19