Sleutelhanger met karabijnhaak en golfpetdesign met bal
Code: 55854
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
55
-
110
-
275
-
550
-
1100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk meebewegen bij elke toegang met een sleutelhanger
Metalen sleutelhanger met een golfpet- en baldesign, bedoeld om sleutels te dragen of rugzakken en tassen snel te herkennen. Hij heeft een handige karabijnhaak om hem zonder gedoe vast te maken en los te halen. Handig voor elke dag op kantoor, in het magazijn of onderweg. Het compacte formaat zorgt ervoor dat je hem altijd bij de hand hebt en het sportieve ontwerp helpt om sleutelsets uit elkaar te houden. Een interessante optie voor loyaliteitsacties, toernooien of bedrijfsevenementen.
Eigenschappen
- Sleutelhanger met sportief design en geïntegreerde karabijnhaak
- Karabijnhaak om aan tas, rugzak of riem te hangen
- Golfpetdesign met bal voor makkelijke herkenning
- Promotioneel gebruik bij evenementen, toernooien en relatiegeschenken
Kenmerken
| Productcode: | 55854 |
| Minimale afname: | 55 stuks |
| Maat: | 6.8 x 4.9 x 4.9 cm |
| Gewicht: | 61 gr |
| Materiaal: | Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3926 90 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 12600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 51 x 28.5 x 26.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Winnaar trofee graveren met ronde vorm met logo Round Winner
Prijs vanaf: € 3,96
-
Glazen trofee met origineel ontwerp voor events Victory
Prijs vanaf: € 8,91
-
Glazen herdenkingsplaat of trofee op houten voet Commemorative
Prijs vanaf: € 12,44
-
Opvouwbare reclamemat voor evenementen en promoties Tribune
Prijs vanaf: € 1,40
-
Kristallen trofee met bijpassende rechthoekige basis
Prijs vanaf: € 14,34
-
IJzeren driekleurige medaille personaliseren met lint
Prijs vanaf: € 1,79