Veelkleurige regenboogzonnebril met UV400-bescherming
Code: 55171
Lichtgewicht zonnebril met UV400-bescherming. Comfortabel voor langdurig gebruik tijdens buitenevenementen of activiteiten in de zon.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het pootje)

- 2 Kleuren (Op het pootje)

- 3 Kleuren (Op het pootje)

- 4 Kleuren (Op het pootje)

- Doming (Op het pootje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Veelkleurige zonnebril voor events en promotionele acties
Zonnebril met polycarbonaat montuur in regenboogafwerking en UV400-bescherming. Lichtgewicht en comfortabele pasvorm voor de meeste maten. Lenzen verminderen schittering in fel licht, ideaal voor strand, evenementen of outdooractiviteiten. Kleurrijk ontwerp maakt ze herkenbaar bij groepsacties. Praktische optie voor beurzen, zomerpromoties of buitenevenementen.
Eigenschappen
- Veelkleurige regenboogzonnebril met UV400-bescherming
- Licht en stevig polycarbonaat montuur voor dagelijks gebruik
- Opvallend design voor beurzen, festivals en zomercampagnes
Kenmerken
| Productcode: | 55171 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 14.2 x 4.6 x 14 cm |
| Gewicht: | 32 gr |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9004 10 91 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 79 x 24 x 22 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.042 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 250 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope zonnebril bedrukken met UV400 bescherming Regular
Prijs vanaf: € 0,56
-
Promotie zonnebrillen bedrukken met spiegellenzen Reflex
Prijs vanaf: € 0,75
-
Zonnebrillen bedrukken met spiegelglazen UV400 Bamboo Mirror
Prijs vanaf: € 2,99
-
Zonnebril met logo met wit frame en spiegelglazen Bayside
Prijs vanaf: € 0,75
-
Transparante zonnebril met gekleurde frames UV400-bescherming
Prijs vanaf: € 1,20
-
Sportzonnebril met spiegelglazen en UV400-bescherming
Prijs vanaf: € 2,51