Zonnebrillen bedrukken met spiegelglazen UV400 Bamboo Mirror
Code: 40381
Zwarte zonnebril, voorzien van een bamboe coating waardoor het logo in kleur bedrukt of gegraveerd kan worden met een laser.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het pootje)

- 2 Kleuren (Op het pootje)

- 3 Kleuren (Op het pootje)

- 4 Kleuren (Op het pootje)

- Lasergravering (Op het pootje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Zonnebril met zwart gecoate bamboe pootjes en spiegelglazen. UV400 bescherming.
Kenmerken
| Productcode: | 40381 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 14 x 4.5 x 15 cm |
| Gewicht: | 37 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9004 10 91 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2022 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4800 stuks |
| Tussenverpakking:: | 12 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 79 x 24 x 37 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.46 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 300 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope zonnebril bedrukken met UV400 bescherming Regular
Prijs vanaf: € 0,56
-
Promotie zonnebrillen bedrukken met spiegellenzen Reflex
Prijs vanaf: € 0,75
-
Zonnebril met logo met wit frame en spiegelglazen Bayside
Prijs vanaf: € 0,75
-
Transparante zonnebril met gekleurde frames UV400-bescherming
Prijs vanaf: € 1,20
-
Sportzonnebril met spiegelglazen en UV400-bescherming
Prijs vanaf: € 2,51
-
Relatiegeschenk zonnebril met houteffect en logo PineTree
Prijs vanaf: € 0,38