Gekleurde retro zonnebrillen bedrukken Bicolor
Code: 40805
Laat de pootjes van deze tweekleurige retro zonnebril bedrukken met je logo en verhoog je merkzichtbaarheid tijdens zomerse reclamecampagnes. Succes verzekerd!
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het pootje)

- 2 Kleuren (Op het pootje)

- 3 Kleuren (Op het pootje)

- 4 Kleuren (Op het pootje)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Retro design duo tone glazen met aan de binnenzijde gekleurde afwerking, categorie 3 zwarte lenzen. Conform EN ISO 12312-1 en met UV400.
Kenmerken
| Productcode: | 40805 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 14.5 x 5 x 15.5 cm |
| Gewicht: | 24 gr |
| Materiaal: | Polycarbonaat Kunststof (PC) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9004 10 91 |
| In onze collectie vanaf : | April 2022 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 31 x 43 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.047 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 300 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope zonnebril bedrukken met UV400 bescherming Regular
Prijs vanaf: € 0,56
-
Promotie zonnebrillen bedrukken met spiegellenzen Reflex
Prijs vanaf: € 0,75
-
Zonnebril met logo met wit frame en spiegelglazen Bayside
Prijs vanaf: € 0,75
-
Zonnebrillen bedrukken met spiegelglazen UV400 Bamboo Mirror
Prijs vanaf: € 2,99
-
Transparante zonnebril met gekleurde frames UV400-bescherming
Prijs vanaf: € 1,20
-
Sportzonnebril met spiegelglazen en UV400-bescherming
Prijs vanaf: € 2,51