Sportzonnebril met spiegelglazen UV400
Code: 55179
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het pootje)

- 2 Kleuren (Op het pootje)

- 3 Kleuren (Op het pootje)

- 4 Kleuren (Op het pootje)

- Digitaal full colour label (Op het pootje)
- Doming (Op het pootje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Sportbril met spiegelglazen voor buitenevenementen
Sportzonnebril met spiegelglazen en een gekleurd montuur, bedoeld voor gebruik buitenshuis tijdens evenementen. Voorzien van UV400-bescherming om de blootstelling aan de zon te helpen verminderen in omgevingen met veel licht. De pasvorm is licht en comfortabel om ze meerdere uren te dragen. De combinatie van spiegelglazen en een gekleurd montuur zorgt voor een uniforme visuele uitstraling binnen teams of staff. Aanbevolen voor merchandisingacties op beurzen, promoties en sportcampagnes.
Eigenschappen
- Sportzonnebril met spiegelglazen en gekleurd montuur
- UV400-bescherming voor buiten
- Licht en comfortabel ontwerp voor langdurig gebruik tijdens evenementen
Kenmerken
| Productcode: | 55179 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 14.7 x 5.8 x 12.8 cm |
| Gewicht: | 43 gr |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9004 10 91 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 79 x 22 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.061 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Goedkope zonnebril bedrukken met UV400 bescherming Regular
Prijs vanaf: € 0,56
-
Promotie zonnebrillen bedrukken met spiegellenzen Reflex
Prijs vanaf: € 0,75
-
Zonnebrillen bedrukken met spiegelglazen UV400 Bamboo Mirror
Prijs vanaf: € 2,99
-
Zonnebril met logo met wit frame en spiegelglazen Bayside
Prijs vanaf: € 0,75
-
Transparante zonnebril met gekleurde frames UV400-bescherming
Prijs vanaf: € 1,20
-
Sportzonnebril met spiegelglazen en UV400-bescherming
Prijs vanaf: € 2,51