Zwarte gevlochten polslint met laad- en datakabel 60W
Code: 53687
Werk aan je imago met deze polslint met laadkabel 60W type C in PU met metalen gevlochten detail, een zakelijk accessoire dat technologie en design combineert.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Doming (Aan een kant)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Sleutelhangerlus met 60W kabel voor opladen en gegevensoverdracht van type-C naar type-C in PU met gevlochten detail van zinklegering.
Kenmerken
| Productcode: | 53687 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | 3.2 x 10.3 x 1.4 cm |
| Gewicht: | 16 gr |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8544 42 90 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 100 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 30 x 57.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.079 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 |
Meest populaire producten
-
Gepersonaliseerde gebogen, transparante telefoonhouder Curve
Prijs vanaf: € 0,62
-
Roterende autotelefoonhouder met logo Cargrip
Prijs vanaf: € 1,19
-
Oordopjes met siliconendraad in cadeauverpakking
Prijs vanaf: € 1,42
-
Voordelige kleine ronde draadloze oplader bedrukken Basepad
Prijs vanaf: € 2,16
-
Powerbank om te bedrukken met sleutelhanger 2.200 mAh
Prijs vanaf: € 3,39
-
Bamboe mobiele standaard met versterker
Prijs vanaf: € 2,44