Gepersonaliseerde gebogen, transparante telefoonhouder Curve
Code: 30390
Best seller
Plastic telefoonhouder, bedekt met een laagje doorzichtige kunststof. Te bedrukken met een bedrijfslogo om als merchandising te gebruiken.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- Digitaal full colour label (Voorkant)
- Doming (Achterzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een stijlvolle telefoonhouder die nooit misstaat!
Verhoog de aanwezigheid van je merk met deze stijlvolle telefoonstanddaard, gemaakt van stevig plastic met transparante toplaag. Voor nog meer originaliteit kun je de telefoonhouder bedrukken met je logo. Het gebogen ontwerp springt meteen in het oog en is naast functioneel ook decoratief. Ideaal voor op het bureau van je medewerkers.
Eigenschappen
- Originele telefoonhouder
- Gebogen ontwerp met transparant plastic
- Kan gepersonaliseerd worden met je bedrijfslogo
- Een bruikbaar en populair relatiegeschenk
- Budgetvriendelijk
- Ideaal om je smartphone in het zicht op je bureau te hebben
Waarom voor dit product kiezen?
- Geef een persoonlijke en zakelijke touch aan je bureau of dat van je werknemers.
- Trek de aandacht met deze stijlvolle telefoonhouders.
Kenmerken
| Productcode: | 30390 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 5.5 x 5.5 x 5 cm |
| Gewicht: | 42 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3926 90 97 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2017 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 6000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46.5 x 30 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.047 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 250 stuks |
Meest populaire producten
-
Bamboe telefoonhouder met opening voor de oplader Nature
Prijs vanaf: € 1,00
-
Roterende autotelefoonhouder met logo Cargrip
Prijs vanaf: € 1,19
-
Goedkope telefoonhouder in diverse vrolijke kleuren Trend
Prijs vanaf: € 0,25
-
Vierkante bamboe telefoonhouder voor op kantoor Bamboo
Prijs vanaf: € 0,80
-
2-delige houten mobiele standaard met pijnboomzaden Birch
Prijs vanaf: € 4,09
-
Vierkante bamboe telefoonhouder voor op kantoor Bamboo
Prijs vanaf: € 0,65