Draadloze speaker van tarwesto en rubber
Code: 37751
Laat deze 5.0 draadloze Bluetooth speaker bedrukken met logo als luxe relatiegeschenk. De hoes is afgestemd op natuurlijke materialen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
15
-
30
-
75
-
150
-
300
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Natuurlijn, Bluetooth® 5.0 docking speaker. Uitgevoerd in tarwestro, om het gebruik van natuurlijke grondstoffen te stimuleren en de uitstoot van vervuilende stoffen te verminderen, Met 3W geluidsvermogen, met USB-speler. Compatibel met iOS en Android, inclusief een micro-USB-oplaadkabel en wordt geleverd in een individuele eco-ontwerpset. Met anti-slip rubbers aan de basis.
Kenmerken
| Productcode: | 37751 |
| Minimale afname: | 15 stuks |
| Maat: | 8.6 x 7.2 x 3.9 cm |
| Gewicht: | 140 gr |
| Materiaal: | Tarweriet / ABS-kunststof |
| Capaciteit: | 300 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8518 21 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2020 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een gedessineerde kraft presentatiedoos. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3500 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 24.5 x 25.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Compacte Bluetooth-speaker in verschillende kleuren
Prijs vanaf: € 4,39
-
Speaker met verlicht interieur met LED licht in diverse kleuren 3W
Prijs vanaf: € 3,90
-
Draadloze draagbare speaker met USB, AUX en TF inbegrepen
Prijs vanaf: € 16,31
-
Cilindervormige waterbestendige speaker met LED-details
Prijs vanaf: € 33,19
-
Multifunctionele bluetooth 5.0 speaker van gerecycled aluminium
Prijs vanaf: € 4,85
-
Speaker van gerecycled aluminium met kurken voet 3W vermogen
Prijs vanaf: € 5,87