Speaker met bruine handgreep in retrostijl 5W
Code: 56011
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- 2 Kleuren (Voorzijde)

- 3 Kleuren (Voorzijde)

- 4 Kleuren (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
15
-
30
-
75
-
150
-
300
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk klinken: de speaker die je campagnes begeleidt
Stereo speaker van gerecycled plastic met een compact design en retrodetails. Je neemt hem makkelijk mee dankzij de draaggreep. Met Bluetooth® 5.3 koppel je snel en luister je elke dag met een stabiele verbinding. Hij levert 5W vermogen en heeft geïntegreerde aan/uit- en volumeknoppen, handig voor eenvoudig gebruik op kantoor of onderweg. Met 1200mAh batterij en opladen via de meegeleverde USB-Type C-kabel. Aanbevolen voor merkacties op evenementen en interne geschenken.
Eigenschappen
- Bluetooth-speaker met stereogeluid en retro draaggreep
- Bluetooth 5.3 en geïntegreerde aan/uit- en volumeregeling
- 1200mAh batterij met opladen via USB-Type C, kabel inbegrepen
- Behuizing van gerecycled plastic met RABS-markering
Kenmerken
| Productcode: | 56011 |
| Minimale afname: | 15 stuks |
| Maat: | 9 x 7.5 x 6.5 cm |
| Gewicht: | 227 gr |
| Materiaal: | Gerecycled ABS |
| Capaciteit: | 1200 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8519 81 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2160 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 37.8 x 36.3 x 24.2 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Compacte Bluetooth-speaker in verschillende kleuren
Prijs vanaf: € 4,39
-
Speaker met verlicht interieur met LED licht in diverse kleuren 3W
Prijs vanaf: € 3,90
-
Draadloze draagbare speaker met USB, AUX en TF inbegrepen
Prijs vanaf: € 16,31
-
Cilindervormige waterbestendige speaker met LED-details
Prijs vanaf: € 33,19
-
Multifunctionele bluetooth 5.0 speaker van gerecycled aluminium
Prijs vanaf: € 4,85
-
Speaker van gerecycled aluminium met kurken voet 3W vermogen
Prijs vanaf: € 5,87