Draagbare waterdichte luidspreker van gerecyclede materialen
Code: 45807
De draagbare speaker gemaakt van gerecycled ABS plastic is waterbestendig en biedt helder en krachtig geluid. Voorzien van een karabijnhaak.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Full colour (Voorkant)
- Digitale full colour UV bedrukking (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Een draagbare speaker met IPX 7 waterdichte bescherming en een ingebouwd handvat. Diepe bas dreunt door de 5W macht. Personaliseerbaar met verwijderbaar rooster en plaat voor digitale afdrukken. Speeltijd van 10 uur. Milieuvriendelijk, gemaakt van gerecycled ABS-plastic.
Kenmerken
| Productcode: | 45807 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 12.4 x 12.9 x 2.8 cm |
| Gewicht: | 300 gr |
| Materiaal: | Gerecycled ABS-kunststof |
| Capaciteit: | 1800 mAh |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Rupt |
| Intrastat code: | 8518 21 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 24 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 37 x 47 x 37 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.064 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 22.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Compacte Bluetooth-speaker in verschillende kleuren
Prijs vanaf: € 4,39
-
Speaker met verlicht interieur met LED licht in diverse kleuren 3W
Prijs vanaf: € 3,90
-
Draadloze draagbare speaker met USB, AUX en TF inbegrepen
Prijs vanaf: € 16,31
-
Cilindervormige waterbestendige speaker met LED-details
Prijs vanaf: € 33,19
-
Multifunctionele bluetooth 5.0 speaker van gerecycled aluminium
Prijs vanaf: € 4,85
-
Speaker van gerecycled aluminium met kurken voet 3W vermogen
Prijs vanaf: € 5,87