Compacte speaker met bedrukbare kunststof behuizing 3W
Code: 56270
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale druk (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van een Bluetooth-speaker jouw merktool op events
Bluetooth-speaker met kunststof behuizing en compact formaat. Neem ’m mee in je rugzak of zet ’m op je bureau. Hij levert 3W vermogen om audio af te spelen tijdens informele meetings, in gezamenlijke ruimtes of op een werkplek. Met Bluetooth 6.0 koppel je hem snel aan je telefoon of computer, zonder kabels. De batterij gaat tot 3 uur mee, ideaal voor onderweg en losse evenementen. Een praktische optie voor branding met je logo op beurzen of als intern cadeau.
Eigenschappen
- Compacte Bluetooth-speaker met heldere weergave voor op kantoor
- Bluetooth 6.0 voor snel koppelen met apparaten
- Batterij met tot 3 uur gebruiksduur voor mobiel gebruik
- 3W vermogen voor muziek en audio in kleine ruimtes
Kenmerken
| Productcode: | 56270 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 9.15 x 9.15 x 3.4 cm |
| Gewicht: | 140 gr |
| Materiaal: | R-ABS |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8518 21 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Afmetingen van buitenste doos: | 49 x 20.5 x 31.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.032 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Compacte Bluetooth-speaker in verschillende kleuren
Prijs vanaf: € 4,39
-
Ronde bluetooth speaker full colour bedrukken
Prijs vanaf: € 5,06
-
Bamboe mobiele standaard met versterker
Prijs vanaf: € 2,44
-
Bluetooth speaker paddenstoel vorm
Prijs vanaf: € 5,11
-
Elegante aluminium Bluetooth speaker, geschenk voor klanten
Prijs vanaf: € 5,21
-
Speaker met verlicht interieur met LED licht in diverse kleuren 3W
Prijs vanaf: € 3,90