Verstelbare RPET polslint voor mobiel, lengte 25cm
Code: 53707
Zorg ervoor dat je team hun telefoon bij de hand heeft met deze verstelbare polslint van 25 cm, met een kabelhouder. Eenvoudig, praktisch en betaalbaar.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Doming (Aan een kant)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Verstelbare polsband telefoonhouder in RPET polyester. Lengte 25 cm.
Kenmerken
| Productcode: | 53707 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | 30 x 0.6 cm |
| Gewicht: | 20 gr |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 6307 90 98 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 300 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 54 x 15 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.026 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 600 |
Meest populaire producten
-
Gepersonaliseerde gebogen, transparante telefoonhouder Curve
Prijs vanaf: € 0,62
-
Roterende autotelefoonhouder met logo Cargrip
Prijs vanaf: € 1,19
-
Oordopjes met siliconendraad in cadeauverpakking
Prijs vanaf: € 1,42
-
Voordelige kleine ronde draadloze oplader bedrukken Basepad
Prijs vanaf: € 2,16
-
Powerbank om te bedrukken met sleutelhanger 2.200 mAh
Prijs vanaf: € 3,39
-
Bamboe mobiele standaard met versterker
Prijs vanaf: € 2,44