RPET-polsband voor je mobiel met oplaad- en datakabel
Code: 53718
Polsband met 60W snellaadkabel type C en sleutelhangerclip, een multifunctioneel artikel dat connectiviteit en praktisch gebruik combineert.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Doming (Aan een kant)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
60W polsband oplaad- en datakabel type-C naar type-C in RPET met telefoonhouder en sleutelclip.
Kenmerken
| Productcode: | 53718 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | 45 cm |
| Gewicht: | 40 gr |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8544 42 90 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 32 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.032 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 |
Meest populaire producten
-
Gepersonaliseerde gebogen, transparante telefoonhouder Curve
Prijs vanaf: € 0,62
-
Roterende autotelefoonhouder met logo Cargrip
Prijs vanaf: € 1,19
-
Oordopjes met siliconendraad in cadeauverpakking
Prijs vanaf: € 1,42
-
Voordelige kleine ronde draadloze oplader bedrukken Basepad
Prijs vanaf: € 2,16
-
Powerbank om te bedrukken met sleutelhanger 2.200 mAh
Prijs vanaf: € 3,39
-
Bamboe mobiele standaard met versterker
Prijs vanaf: € 2,44