RPET polsband voor mobiel met USB-C-kabel en snelladen 60 W
Code: 53817
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het metalen plaatje)

- 2 Kleuren (Op het metalen plaatje)

- 3 Kleuren (Op het metalen plaatje)

- 4 Kleuren (Op het metalen plaatje)

- Doming (Op het metalen plaatje)
- Lasergraveren (Op het metalen plaatje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Maak kennis met LoopAmp, een polsarmband gemaakt van RCS-gecertificeerd RPET. RCS (Recycled Claim Standard) is een standaard om het gerecyclede aandeel van een product in de gehele toeleveringsketen te verifiëren. Totaal gerecycled aandeel: 78% op basis van het totale artikelgewicht. Gemaakt als een hoogwaardige polsband, wikkelt het zeer sterke koord zich comfortabel om uw pols en beschermen de nauwkeurig vervaardigde verbindingsring en -haak tegen onbedoelde vallen - ideaal voor handsfree gemak tijdens uw dagelijkse woon-werkverkeer, trainingen of snelle boodschappen. LoopAmp kan ook worden gebruikt als een USB-C-oplaadkabel met tot 60 W snellaadvermogen. Laad uw smartphone, tablet of zelfs een laptop moeiteloos op met toonaangevende efficiëntie, dankzij versterkte connectoren en ultra-duurzame materialen, ontworpen voor betrouwbare dagelijkse prestaties. Geniet van de perfecte mix van veiligheid, vrijheid en krachtig opladen met LoopAmp. Ondersteunt gegevensoverdracht. PVC-vrij.
Kenmerken
| Productcode: | 53817 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 46 x 1 cm |
| Gewicht: | 41 gr |
| Materiaal: | Gerecycled TPE-kunststof, gerecycled polyester (RPET) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8544 42 90 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 30 x 25 x 47.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.036 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 180 stuks |
Meest populaire producten
-
Gepersonaliseerde gebogen, transparante telefoonhouder Curve
Prijs vanaf: € 0,62
-
Roterende autotelefoonhouder met logo Cargrip
Prijs vanaf: € 1,19
-
Oordopjes met siliconendraad in cadeauverpakking
Prijs vanaf: € 1,42
-
Voordelige kleine ronde draadloze oplader bedrukken Basepad
Prijs vanaf: € 2,16
-
Powerbank om te bedrukken met sleutelhanger 2.200 mAh
Prijs vanaf: € 3,39
-
Bamboe mobiele standaard met versterker
Prijs vanaf: € 2,44