Inklapbare houder voor telefoon of identificatiekaart
Code: 53671
Houder met aluminium karabijnhaak, ontworpen voor mobiel of kaart, een ideaal object voor promotie tegen een lage prijs voor verschillende doelgroepen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (In het midden)

- 2 Kleuren (In het midden)

- 3 Kleuren (In het midden)

- 4 Kleuren (In het midden)

- Doming (In het midden)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Intrekbare telefoonhouder en/of badgehouder in ABS met aluminium karabijnhaak. De karabijnhaak is niet geschikt voor klimmen (niet-professioneel gebruik).
Kenmerken
| Productcode: | 53671 |
| Minimale afname: | 25 |
| Maat: | 6 x 16.2 cm |
| Gewicht: | 20 gr |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3926 90 97 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 100 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 59 x 40 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.073 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 600 |
Meest populaire producten
-
Gepersonaliseerde gebogen, transparante telefoonhouder Curve
Prijs vanaf: € 0,62
-
Roterende autotelefoonhouder met logo Cargrip
Prijs vanaf: € 1,19
-
Oordopjes met siliconendraad in cadeauverpakking
Prijs vanaf: € 1,42
-
Voordelige kleine ronde draadloze oplader bedrukken Basepad
Prijs vanaf: € 2,16
-
Powerbank om te bedrukken met sleutelhanger 2.200 mAh
Prijs vanaf: € 3,39
-
Bamboe mobiele standaard met versterker
Prijs vanaf: € 2,44