Antislip pen met naam graveren 4 kleuren
Code: 37244
Deze reclame pennen hebben we allemaal wel eens gebruikt. Laat deze vierkleuren pennen met je logo bedrukken om je merk te promoten. Grip in diverse kleuren.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de huls)

- 2 Kleuren (Op de huls)

- 3 Kleuren (Op de huls)

- 4 Kleuren (Op de huls)

- Full colour (Op de huls)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
4-in-1 balpen (blauw, rood, groen en zwart) met antisliphandgreep.
Kenmerken
| Productcode: | 37244 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | ø1.3 x 13.8 cm |
| Gewicht: | 12 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 99 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2020 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 31 x 50 x 23 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.036 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Bedrukte bic pennen 4-kleurig BIC®
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte bic-pen met vier kleureninkt BIC®
Prijs vanaf: € 2,17
-
Moderne pen vier kleuren inkt BIC® 4
Prijs vanaf: € 2,17
-
Bic-pennen met glanzende afwerking om te bedrukken
Prijs vanaf: € 2,58
-
Multifunctionele 4-in-1 pen van duurzaam papier
Prijs vanaf: € 0,48
-
Multifunctionele pen 4-in-1 met gekleurde grip
Prijs vanaf: € 0,40