Klassieke 4-kleurenpen met antislipgrip
Code: 56064
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Digitale druk (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een pen waardoor je logo makkelijker op tafel blijft liggen
Plastic pen met klassiek ontwerp en een antislipgrip voor comfortabel gebruik tijdens lange dagen. Je krijgt vier inkten in één behuizing, met snelle wissel om te schakelen tussen blauw, zwart, rood en groen, afhankelijk van de taak. Handig voor notities, het nakijken van documenten, kleurcodes of klantenservice. Compact formaat voor bureau, receptie of vergaderruimte. Een praktische optie voor merchandisingacties en geschenken op beurzen, trainingen en bedrijfsevenementen.
Eigenschappen
- Klassieke 4-kleurenpen met comfortabele grip
- Snel wisselen tussen blauwe, zwarte, rode en groene inkt
- Compacte behuizing voor kantoor, events en trainingen
Kenmerken
| Productcode: | 56064 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø1.2 x 14.3 cm |
| Gewicht: | 10.3 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 62.5 x 31.5 x 17 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.033 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Bedrukte bic pennen 4-kleurig BIC®
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte bic-pen met vier kleureninkt BIC®
Prijs vanaf: € 2,17
-
Moderne pen vier kleuren inkt BIC® 4
Prijs vanaf: € 2,17
-
Bic-pennen met glanzende afwerking om te bedrukken
Prijs vanaf: € 2,58
-
Antislip pen met naam graveren 4 kleuren
Prijs vanaf: € 0,35
-
Multifunctionele 4-in-1 pen van duurzaam papier
Prijs vanaf: € 0,48