4-kleurenpen met meervoudige inkt zwart blauw rood en groen
Code: 56063
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Digitale druk (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een pen die jouw boodschap meeneemt naar elke vergadering
Plastic pen met een klassiek design en een 4-kleuren schrijfsysteem. Je wisselt vanuit één behuizing tussen zwarte, blauwe, rode en groene inkt. Zo maak je sneller aantekeningen, correcties en markeringen zonder van pen te wisselen. Het keuzemechanisme is snel en prettig voor dagelijks gebruik op kantoor, bij de receptie of in de klantenservice. Een praktische oplossing voor teams die werken met documenten, vergaderingen en planning. Aanbevolen voor merchandisingacties op beurzen, congressen en interne trainingen.
Eigenschappen
- Klassieke 4-kleurenpen voor dagelijks noteren en markeren
- Zwarte, blauwe, rode en groene inkt met snelle kleurwissel
- Eén behuizing voor kantoor, beurzen en bedrijfstrainingen
Kenmerken
| Productcode: | 56063 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | ø1.2 x 14.1 cm |
| Gewicht: | 9.6 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 62.5 x 31.5 x 17 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.033 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Bedrukte bic pennen 4-kleurig BIC®
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte bic-pen met vier kleureninkt BIC®
Prijs vanaf: € 2,17
-
Moderne pen vier kleuren inkt BIC® 4
Prijs vanaf: € 2,17
-
Bic-pennen met glanzende afwerking om te bedrukken
Prijs vanaf: € 2,58
-
Antislip pen met naam graveren 4 kleuren
Prijs vanaf: € 0,35
-
Multifunctionele 4-in-1 pen van duurzaam papier
Prijs vanaf: € 0,48