4-in-1 multicolor pen met rubberen grip
Code: 55908
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
515
-
1030
-
2575
-
5150
-
10300
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een pen met logo die je helpt ideeën te ordenen
Multicolor pen van gerecycled kunststof, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor en bij evenementen. Met een rubberachtige grip voor meer houvast tijdens langer schrijven. Het 4-in-1-systeem met intrekbaar drukmechanisme laat je snel van kleur wisselen. Inclusief vier inktpatronen in blauw, rood, zwart en groen om notities te maken, te corrigeren of informatie te ordenen. Aanrader voor merkacties, beurzen en welkomstmateriaal voor bedrijven.
Eigenschappen
- 4-in-1 multicolor pen met snelle inktwissel
- Grip met rubberen afwerking voor betere houvast tijdens het schrijven
- Intrekbaar drukmechanisme met vier geïntegreerde patronen
- Blauwe, rode, zwarte en groene inkt voor notities en organisatie
Kenmerken
| Productcode: | 55908 |
| Minimale afname: | 515 stuks |
| Maat: | ø1.3 x 14.1 cm |
| Gewicht: | 11 gr |
| Materiaal: | Gerecycled ABS |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 48000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 52 x 19.5 x 30.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Bedrukte bic pennen 4-kleurig BIC®
Prijs vanaf: € 2,58
-
Bedrukte bic-pen met vier kleureninkt BIC®
Prijs vanaf: € 2,17
-
Moderne pen vier kleuren inkt BIC® 4
Prijs vanaf: € 2,17
-
Bic-pennen met glanzende afwerking om te bedrukken
Prijs vanaf: € 2,58
-
Antislip pen met naam graveren 4 kleuren
Prijs vanaf: € 0,35
-
Multifunctionele 4-in-1 pen van duurzaam papier
Prijs vanaf: € 0,48