Rollerpen van plastic met metalen clipdop en blauwe inkt
Code: 47604
Klassieke rollerballpen, gepersonaliseerd met dop en gelinkt. Van plastic, met een metalen clip. Een goedkoop cadeau om bij elke gelegenheid weg te geven.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Plastic rollerpen met dop en gelinkt. Het plastic lichaam met metalen clip, samen met de dop, rubberen grip en gelinkt, maken van deze roller een comfortabele en gebruiksvriendelijke optie. Deze roller heeft een drukknopsysteem en blauwe inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 47604 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 14.2 x 0.9 cm |
| Gewicht: | 11.5 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 16 x 63 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.033 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Elegante rollerpen van Parker met zwarte inkt – Parker Vector
Prijs vanaf: € 10,02
-
Voordelige sneldrogende zwarte inkt bic pen met logo BIC®
Prijs vanaf: € 1,18
-
Elegante metalen rollerpen met geribbeld lichaam en zwarte inkt
Prijs vanaf: € 2,49
-
Klassieke rollerpen om te bedrukken met kleur en blauwe inktdop
Prijs vanaf: € 0,29
-
Duurzame kleurrijke rollerbalpen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,32
-
Rollerballpen om te bedrukken met gouden metallic details
Prijs vanaf: € 6,45