Rollerballpen om te bedrukken met gouden metallic details
Code: 37267
Deze stijlvolle rollerball pen met blauwe inkt is een perfecte keuze voor uw promotie. Laat de pen bedrukken met uw logo en presenteer haar in een bijpassend geschenkdoosje voor een extra luxe uitstraling.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de huls)

- 2 Kleuren (Op de huls)

- 3 Kleuren (Op de huls)

- 4 Kleuren (Op de huls)

- 1 Kleur (Op het doosje)

- Lasergravering (Op de huls)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Metalen roller met gouden details en clip. Geleverd in een doos van kraftpapier.
Kenmerken
| Productcode: | 37267 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | ø1.1 x 14 cm |
| Gewicht: | 58 gr |
| Materiaal: | Metaal |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2020 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een kraftpapier doos. |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 47 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.052 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Elegante rollerpen van Parker met zwarte inkt – Parker Vector
Prijs vanaf: € 10,02
-
Voordelige sneldrogende zwarte inkt bic pen met logo BIC®
Prijs vanaf: € 1,18
-
Elegante metalen rollerpen met geribbeld lichaam en zwarte inkt
Prijs vanaf: € 2,49
-
Klassieke rollerpen om te bedrukken met kleur en blauwe inktdop
Prijs vanaf: € 0,29
-
Duurzame kleurrijke rollerbalpen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,32
-
Touch tip rollerpen met zwarte inkt in presentatiedoosje
Prijs vanaf: € 1,94