Elegante metalen rollerpen met geribbeld lichaam en zwarte inkt
Code: 47614
Wat betreft gepersonaliseerde rollerballpennen, als je er een wilt die elegantie en een klassieke stijl combineert, kies dan voor dit model met dop.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de deksel)

- Lasergravering (Op de deksel)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Metalen rollerbalpen. Elegant en verfijnd, met een elegant getextureerd lichaam. Met dop en zwarte inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 47614 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 13.7 x 1.3 cm |
| Gewicht: | 39 gr |
| Materiaal: | Metaal |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 99 |
| Inkt kleur: | Zwart schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 22 x 32 x 26 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.018 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 16.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 400 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Elegante rollerpen van Parker met zwarte inkt – Parker Vector
Prijs vanaf: € 10,02
-
Voordelige sneldrogende zwarte inkt bic pen met logo BIC®
Prijs vanaf: € 1,18
-
Klassieke rollerpen om te bedrukken met kleur en blauwe inktdop
Prijs vanaf: € 0,29
-
Duurzame kleurrijke rollerbalpen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,32
-
Rollerballpen om te bedrukken met gouden metallic details
Prijs vanaf: € 6,45
-
Touch tip rollerpen met zwarte inkt in presentatiedoosje
Prijs vanaf: € 1,94