Metalen rollerpen met rubberen afwerking en clipdop en blauwe inkt
Code: 47608
Rollerballpen van metaal met een rubberen afwerking. Modern, duurzaam en ergonomisch, met dop en blauwe inkt. Ideaal voor creatieve campagnes.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Metalen rollerpen met rubberen grip. Moderne pen met rubberen lichaam en de stevigheid en kwaliteit van een metalen rollerpen. Met een volledige collectie kleuren kan deze rollerpen worden gecombineerd met elke geschenkcampagne, gegraveerd met je merk. Met dop en blauwe inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 47608 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 13.9 x 1 cm |
| Gewicht: | 17.7 gr |
| Materiaal: | Aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 99 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 16 x 38 x 26 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.016 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Elegante rollerpen van Parker met zwarte inkt – Parker Vector
Prijs vanaf: € 10,02
-
Voordelige sneldrogende zwarte inkt bic pen met logo BIC®
Prijs vanaf: € 1,18
-
Elegante metalen rollerpen met geribbeld lichaam en zwarte inkt
Prijs vanaf: € 2,49
-
Klassieke rollerpen om te bedrukken met kleur en blauwe inktdop
Prijs vanaf: € 0,29
-
Duurzame kleurrijke rollerbalpen met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,32
-
Rollerballpen om te bedrukken met gouden metallic details
Prijs vanaf: € 6,45