Set van 2 balpennen van tarwestro met blauwe inkt en grafiet
Code: 49751
Set met balpennen van tarwestro. Inclusief een balpen met blauwe inkt en een inktvrije grafietpen in een gerecyclede doos.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het doosje)

- 2 Kleuren (Op het doosje)

- 3 Kleuren (Op het doosje)

- 4 Kleuren (Op het doosje)

- Digitaal full colour label (Op het doosje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tarwestro/ABS pennenset met 1 draaibalpen blauwschrijvend en 1 draaibalpen grafiet inktloos. In gerecycled papieren doosje.
Kenmerken
| Productcode: | 49751 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 17.3 x 5.3 x 2.2 cm |
| Gewicht: | 44 gr |
| Materiaal: | ABS / tarwestro |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9609 10 10 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 58 x 40 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.063 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame pen met antislipelementen
Prijs vanaf: € 0,36
-
Balpen van gerecycled aluminium met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,34
-
Biologisch afbreekbare pen met kleurdetail en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,18
-
Ecologische pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,22
-
Zakelijke eco pen van gerecycled karton met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,17
-
Eco pen met zilveren afwerking en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,23