Bamboe eco pennen met chroomafwerking bedrukken Zurich Bamboo
Code: 41975
Eco pennen bedrukken gemaakt van een bamboe, drukknop met een voelbare wijzer en een chromen afwerking. Te bedrukken met logo.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Enkelzijdig)
-
2 Kleuren (Enkelzijdig)
- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Ecologische pen met aanwijzer, bamboe body en metalen clip. Blauwe inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 41975 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 14 cm |
| Gewicht: | 90 gr |
| Materiaal: | Bamboe / ABS-kunststof / metaal |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 99 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | November 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 35 x 32 x 19 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.45 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Klassieke pen met metalen clip en draaimechanisme
Prijs vanaf: € 0,19
-
Aluminium stylus touch pen om te bedrukken
Prijs vanaf: € 1,51
-
Aluminium zakelijke touch pen met logo
Prijs vanaf: € 0,46
-
Luxe pennen laten graveren met logo Laser
Prijs vanaf: € 0,48
-
Bamboe touch pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,33
-
Touch pennen met logo chroomblauwe inkt Vip Thin
Prijs vanaf: € 0,28