Ecologische pen om te bedrukken met blauwe inkt
Code: 33217
Zoek je een duurzame relatiegeschenk? Dan is deze blauwe inkt eco pen met logo ideaal. Hij is voor 50% gemaakt van tarwestro, een milieuvriendelijke materiaalsoort.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- 1 Kleur (Rondom geprint)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Milieuvriendelijke pen met drukknop
Verras nieuwe medewerkers, studenten of bezoekers van je stand met deze milieuvriendelijke pen. Dit budgetvriendelijke product is gemaakt van 50% tarwestro en 50% PP. De pen werkt met een drukknopsysteem en schrijft met blauwe inkt. Deze bestseller is verkrijgbaar in verschillende kleuren. Je kunt de pen bedrukken met je logo via tampondruk of ronde zeefdruk.
Eigenschappen
- Pen met drukknop
- Blauwe inkt
- Gemaakt van 50% trico-stro en 50% PP
- Verkrijgbaar in verschillende kleuren
- Budgetvriendelijke giveaway
- Te personaliseren met je logo
- Een van de bestsellers in de Gift Campaign-catalogus
Waarom voor dit product kiezen?
- Deze pen is een duurzaam relatiegeschenk dankzij het gebruik van tarwestro.
- Werkt heel goed als merchandising in Welcome Packs van kantoren of onderwijscentra.
Kenmerken
| Productcode: | 33217 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | ø1 x 14 cm |
| Gewicht: | 9 gr |
| Materiaal: | Stro, Polypropyleen (PP) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2019 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 44000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 58 x 17 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.025 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame pen met antislipelementen
Prijs vanaf: € 0,36
-
Balpen van gerecycled aluminium met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,34
-
Biologisch afbreekbare pen met kleurdetail en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,18
-
Zakelijke eco pen van gerecycled karton met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,17
-
Eco pen met zilveren afwerking en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,23
-
Elegante milieuvriendelijke kartonnen pen
Prijs vanaf: € 0,20