Rollerpen van bamboe en aluminium met roségouden details en blauwe inkt
Code: 49406
Rollerpen gemaakt van bamboe en aluminium, met roségouden details. Elegantie en duurzaamheid in één promotioneel product. Ideaal voor je reclame.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
175
-
350
-
875
-
1750
-
3500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Elegante rollerpen gemaakt van bamboe en aluminium. Met metalen clip, grip en details in chroom en roségoud afwerking, bamboe loop en een gekleurde aluminium dop. Met jumbo patroon, blauwe inkt en dop.
Kenmerken
| Productcode: | 49406 |
| Minimale afname: | 175 stuks |
| Maat: | ø1.1 x 13.6 cm |
| Gewicht: | 11 gr |
| Materiaal: | Bamboe / aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | September 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 40000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 53 x 21 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame pen met antislipelementen
Prijs vanaf: € 0,36
-
Balpen van gerecycled aluminium met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,34
-
Biologisch afbreekbare pen met kleurdetail en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,18
-
Ecologische pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,22
-
Zakelijke eco pen van gerecycled karton met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,17
-
Eco pen met zilveren afwerking en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,23