Eco pen met zilveren afwerking en blauwe inkt
Code: 36744
Dit is de ecologische variant van ons populaire model balpen. Deze duurzame pennen bedrukken met logo gemaakt van recyclebare tarwestro.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Balpen met drukmechanisme en zilveren details. Behuizing is van 50% tarwestro en 50% ABS-materiaal. Blauwe inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 36744 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | ø1 x 13.5 cm |
| Gewicht: | 11 gr |
| Materiaal: | Tarwestro, ABS-kunststof |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | September 2019 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 33600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 35 x 31 x 18 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 800 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame pen met antislipelementen
Prijs vanaf: € 0,36
-
Balpen van gerecycled aluminium met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,34
-
Biologisch afbreekbare pen met kleurdetail en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,18
-
Ecologische pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,22
-
Zakelijke eco pen van gerecycled karton met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,17
-
Elegante milieuvriendelijke kartonnen pen
Prijs vanaf: € 0,20