Eco pen van kurk en aluminium met blauwe inkt
Code: 32294
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Kurken pen: puur natuur voor een duurzaam imago
Deze kurken pen is een perfecte combinatie van natuur en functionaliteit, met een stijlvolle metalen clip. De pen schrijft met blauwe inkt en wordt geleverd in een personaliseerbare kartonnen hoes. Je kunt ook de pen bedrukken met je bedrijfslogo. Omdat dit artikel is gemaakt van natuurlijke materialen, is elk item uniek in kleur en drukresultaat. Met deze pen laat je zien dat je bedrijf duurzaamheid waardeert en het is een perfecte oplossing om je merk te promoten.
Eigenschappen
- Kurken pen
- Metalen clip
- Geleverd in kartonnen hoes
- De kleur en het drukresultaat kunnen variëren
Waarom voor dit product kiezen?
- Biedt een soepele schrijfervaring tegen een voordelige prijs.
- Legt de nadruk op een natuurlijk en duurzaam imago van je bedrijf.
Kenmerken
| Productcode: | 32294 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | ø0.9 x 13.9 cm |
| Gewicht: | 18 gr |
| Materiaal: | Kurk, Aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 99 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2018 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een kartonnen etui. |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 36 x 30 x 19 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.021 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.73 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame pen met antislipelementen
Prijs vanaf: € 0,36
-
Balpen van gerecycled aluminium met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,34
-
Biologisch afbreekbare pen met kleurdetail en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,18
-
Ecologische pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,22
-
Zakelijke eco pen van gerecycled karton met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,17
-
Eco pen met zilveren afwerking en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,23