Roestvrijstalen eco pen in kurkdoosje, blauwschrijvend
Code: 42253
Een elegante en tegelijkertijd duurzamere optie. Deze gegraveerde pen kan een fantastisch cadeau zijn om aan verkopers en andere zakenagenten te geven.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Lasergravering (Op het doosje)
- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Balpen met drukknop en behuizing van gerecycled roestvrij staal. Gepresenteerd in een bijpassende kurken doos. Blauwe inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 42253 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 17.5 x 5.5 x 2.5 cm |
| Gewicht: | 80 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2023 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 39 x 32 x 30.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.038 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.88 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame pen met antislipelementen
Prijs vanaf: € 0,36
-
Balpen van gerecycled aluminium met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,34
-
Biologisch afbreekbare pen met kleurdetail en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,18
-
Ecologische pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,22
-
Zakelijke eco pen van gerecycled karton met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,17
-
Eco pen met zilveren afwerking en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,23