Voordelige bamboepen met kleurdetail en blauwe inkt
Code: 41863
Ecologische merchandisingaccessoires kunnen ook kleuren hebben die ze identificeren met uw bedrijf. Kies in uw volgende campagne voor deze pennen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de pen)

- 2 Kleuren (Op de pen)

- Lasergravering (Op de pen)
- Digitale full colour bedrukking (Op de pen)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Balpen met bamboe body en onderdelen in een mix van pp en tarwevezel.
Kenmerken
| Productcode: | 41863 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 14 cm |
| Gewicht: | 9 gr |
| Materiaal: | Bamboe / tarwestrovezel / PP-kunststof |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 99 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | November 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 31 x 20 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.03 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame pen met antislipelementen
Prijs vanaf: € 0,36
-
Balpen van gerecycled aluminium met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,34
-
Biologisch afbreekbare pen met kleurdetail en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,18
-
Ecologische pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,22
-
Zakelijke eco pen van gerecycled karton met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,17
-
Eco pen met zilveren afwerking en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,23