Esdoornhouten pen met blauwe inkt – Dokumental®
Code: 43329
Als u wilt dat uw reclamepennen opvallen, kies dan voor ontwerpen die opvallen, zoals het geval is met dit accessoire gemaakt van esdoornhout.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Naast de clip)

- 2 Kleuren (Naast de clip)

- 3 Kleuren (Naast de clip)

- 4 Kleuren (Naast de clip)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Esdoornhouten pen met draaimechanisme en metalen clip. Gepresenteerd in een bruine koffer. Duitse documentaire in blauwe inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 43329 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 15.5 x 3.5 x 1.0 |
| Gewicht: | 16 gr |
| Materiaal: | Hout, roestvrij staal, messing, kraftpapier 80 g/m² |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | September 2023 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 15000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 34 x 21 x 47 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.0336 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame pen met antislipelementen
Prijs vanaf: € 0,36
-
Balpen van gerecycled aluminium met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,34
-
Biologisch afbreekbare pen met kleurdetail en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,18
-
Ecologische pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,22
-
Zakelijke eco pen van gerecycled karton met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,17
-
Eco pen met zilveren afwerking en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,23