Premium pen met houder van gerecycled roestvrij staal – Parker Jotter
Code: 43574
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- Lasergravering (Op het metalen plaatje)
- Full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Parker Jotter gerecyclede balpen biedt duurzaamheid, stijl en prestaties tegen een betaalbare prijs. De krasvrije behuizing van gerecycled plastic combineert elegantie met duurzaamheid. Inclusief Parker Quinkflow®-vulling voor een soepele schrijfervaring van 3500-5500 meter. De randring van gerecycled roestvrijstaal versterkt de eco-vriendelijke uitstraling. De Jotter gerecyclede balpen is ideaal voor prijsbewuste, milieubewuste mensen die op zoek zijn naar een stijlvol en duurzaam schrijfinstrument. Zwarte inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 43574 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 12.9 x Ø 0.85 cm |
| Gewicht: | 11 gr |
| Materiaal: | Gerecycled kunststof, gerecycled roestvrij staal |
| Land van fabricage: | Frankrijk |
| Merk: | Parker |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Zwart schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | November 2023 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een etui en geschenkdoos. |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 15 x 17 x 16 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.004 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame pen met antislipelementen
Prijs vanaf: € 0,36
-
Balpen van gerecycled aluminium met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,34
-
Biologisch afbreekbare pen met kleurdetail en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,18
-
Ecologische pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,22
-
Zakelijke eco pen van gerecycled karton met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,17
-
Eco pen met zilveren afwerking en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,23