Bamboe potlood met grafiet
Code: 40371
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een potlood voor eindeloze campagnes
Kies voor een onconventioneel en duurzaam promotieartikel met dit infinity potlood. Het potlood heeft een grafietpunt en een lichaam van FSC-gecertificeerd bamboe met een papieren dop. Dit is een ecologische optie omdat het geen afval achterlaat: slijpen is niet nodig! Laat het potlood bedrukken met je logo voor een duurzaam imago dat afwijkt van het conventionele. Dankzij de voordelige prijs bereik je een aanzienlijk publiek met een kleiner budget.
Eigenschappen
- Infinity potlood met grafietpunt
- Bamboe lichaam
- Papieren dop
- FSC-hout
- Duurzame merchandising
- Express-service beschikbaar
Waarom voor dit product kiezen?
- Maximaliseer de zichtbaarheid van je logo met een zeer duurzaam product.
- Een budgetvriendelijk product, ideaal voor grootschalige campagnes.
Kenmerken
| Productcode: | 40371 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | ø0.8 x 13.8 cm |
| Gewicht: | 8 gr |
| Materiaal: | Bamboe / Papier |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 99 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2022 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 48000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 32 x 16 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.022 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.48 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame pen met antislipelementen
Prijs vanaf: € 0,36
-
Balpen van gerecycled aluminium met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,34
-
Biologisch afbreekbare pen met kleurdetail en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,18
-
Ecologische pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,22
-
Zakelijke eco pen van gerecycled karton met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,17
-
Eco pen met zilveren afwerking en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,23