Bamboe ''infinity'' potlood met gum Bamboo Gum
Code: 45319
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Enkelzijdig)
-
2 Kleuren (Enkelzijdig)
-
3 Kleuren (Enkelzijdig)
-
4 Kleuren (Enkelzijdig)
- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Voor de Krajono inktloze pen van bamboe zijn geen inktpatronen of vullingen nodig. De zwarte grafietpunt van de pen is ontworpen om zichtbare sporen achter te laten wanneer deze in contact komt met het schrijfoppervlak. Het kiezen van een inktloze pen van bamboe bevordert het maken van duurzamere keuzes en moedigt het gebruik van hernieuwbare materialen aan. De pen heeft een gum aan de bovenkant. Schrijflengte: 1500 meter. Stiftmaat: 0,5 mm.
Kenmerken
| Productcode: | 45319 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 15.7 x Ø 0.88 cm |
| Gewicht: | 8 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 99 |
| Inkt kleur: | Zwart schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 33 x 19 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.029 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame pen met antislipelementen
Prijs vanaf: € 0,36
-
Balpen van gerecycled aluminium met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,34
-
Biologisch afbreekbare pen met kleurdetail en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,18
-
Ecologische pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,22
-
Zakelijke eco pen van gerecycled karton met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,17
-
Eco pen met zilveren afwerking en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,23