Draaibare balpen van gerecycled materiaal met blauwe inkt
Code: 53673
Balpen die metaal en natuurlijke materialen zoals theebladeren, kurk of polykatoen combineert. Een innovatieve en duurzame keuze voor uw kantoorbenodigdheden.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het doosje)

- 1 Kleur (Op de pen)

- 2 Kleuren (Op de pen)

- 3 Kleuren (Op de pen)

- 4 Kleuren (Op de pen)

- Lasergravering (Op de pen)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Metalen balpen met draaimechanisme en een stoffen houder gemaakt van 20% theedrab, 30% kurk, 50% TC polykatoen in kartonnen doos. Blauwe inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 53673 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | 14 x 1 cm |
| Gewicht: | 65 gr |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 39 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.047 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame pen met antislipelementen
Prijs vanaf: € 0,36
-
Balpen van gerecycled aluminium met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,34
-
Biologisch afbreekbare pen met kleurdetail en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,18
-
Ecologische pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,22
-
Zakelijke eco pen van gerecycled karton met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,17
-
Eco pen met zilveren afwerking en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,23