Goedkope eco pen met drukknop en blauwe inkt Fiber
Code: 39955
Voor duurzaam promotiemateriaal kun je deze pennen bedrukken met je logo. Ze zijn gemaakt van tarwevezel en kunststof en verkrijgbaar in vier leuke kleuren.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Enkelzijdig)
-
2 Kleuren (Enkelzijdig)
-
3 Kleuren (Enkelzijdig)
-
4 Kleuren (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
1325
-
2650
-
6625
-
13250
-
26500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Natuurlijn, push-up mechanisme balpen.Lichaam en accessoires van tarwestro en ABS, om het gebruik van natuurlijke grondstoffen te stimuleren en de uitstoot van vervuilende stoffen te verminderen. Vulling met blauwe inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 39955 |
| Minimale afname: | 1325 stuks |
| Maat: | ø1 x 13.8 cm |
| Gewicht: | 6 gr |
| Materiaal: | Tarwestro / ABS-kunststof |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | December 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 72000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 18 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame pen met antislipelementen
Prijs vanaf: € 0,36
-
Balpen van gerecycled aluminium met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,34
-
Biologisch afbreekbare pen met kleurdetail en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,18
-
Ecologische pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,22
-
Zakelijke eco pen van gerecycled karton met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,17
-
Eco pen met zilveren afwerking en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,23