Bamboe milieuvriendelijke pen met blauwe inkt
Code: 33095
Deze bamboe pennen om te bedrukken met een bedrijfslogo, zijn een ideaal reclameartikel om een milieuvriendelijk imago uit te dragen. Super voor duurzame giveaways!
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Rondom geprint)

- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Balpen met drukmechanisme, een bamboe behuizing en gekleurde details in 50% tarwestro/50% ABS. Blauwe inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 33095 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | ø1.2 x 14 cm |
| Gewicht: | 12 gr |
| Materiaal: | Bamboe, Tarwestro, Polypropyleen (PP) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2019 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 34000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 58 x 33 x 19.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.037 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.44 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame pen met antislipelementen
Prijs vanaf: € 0,36
-
Balpen van gerecycled aluminium met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,34
-
Biologisch afbreekbare pen met kleurdetail en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,18
-
Ecologische pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,22
-
Zakelijke eco pen van gerecycled karton met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,17
-
Eco pen met zilveren afwerking en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,23