Balpen met bamboe behuizing in bijpassende doos, blauwe inkt
Code: 49813
Metalen promotionele balpen met bamboe behuizing. Geleverd in een elegante cilindervormige doos. Voeg je logo toe voor een verfijnd zakelijk geschenk.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de etui)

- 2 Kleuren (Op de etui)

- 3 Kleuren (Op de etui)

- 4 Kleuren (Op de etui)

- Lasergravering (Op de etui)
- Lasergravering (Op de pen)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Metalen balpen met draaimechanisme en bamboe-afwerking in een koker van bamboe en aluminium. Blauwe inkt.
Kenmerken
| Productcode: | 49813 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 2.3ø x 15.5 cm |
| Gewicht: | 58 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 37 x 30 x 29 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.032 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame pen met antislipelementen
Prijs vanaf: € 0,36
-
Balpen van gerecycled aluminium met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,34
-
Biologisch afbreekbare pen met kleurdetail en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,18
-
Ecologische pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,22
-
Zakelijke eco pen van gerecycled karton met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,17
-
Eco pen met zilveren afwerking en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,23