Balpen met touchscreenpunt en draaibare spinner, blauwe inkt
Code: 55703
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- 3 Kleuren (Enkelzijdig)

- 4 Kleuren (Enkelzijdig)

- 1 Kleur (Rondom)

- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk bewegen: de balpen voor meetings en events
Balpen van gerecycled aluminium met styluspunt en een draaielement bovenop, bedoeld om schrijven en gebruik op touchscreens af te wisselen. Met een soepele drukknop voor snel gebruik in het dagelijks leven en een antistress-rotatie die je met één simpele beweging activeert. Schrijft soepel met blauwe inkt en heeft een geschatte schrijflengte van 1000 meter voor langdurig gebruik. Geschikt om uit te delen op beurzen, voor HR-acties en als kantoorartikel met logo.
Eigenschappen
- Balpen met stylus en antistress-spinner bovenop
- Behuizing van gerecycled aluminium met RCS-certificaat
- Soepel drukmechanisme en dagelijks schrijfcomfort met blauwe inkt
- Geschatte schrijflengte van 1000 meter
Kenmerken
| Productcode: | 55703 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 14.7 x Ø 1.05 cm |
| Gewicht: | 16.5 gr |
| Materiaal: | Gerecycled aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9608 10 92 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 32 x 27 x 18 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.016 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 500 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame pen met antislipelementen
Prijs vanaf: € 0,36
-
Balpen van gerecycled aluminium met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,34
-
Biologisch afbreekbare pen met kleurdetail en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,18
-
Ecologische pen om te bedrukken met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,22
-
Zakelijke eco pen van gerecycled karton met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,17
-
Eco pen met zilveren afwerking en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,23