Bamboe pen met touch-tip en metalen details, blauwe inkt
Code: 54426
Pen met bamboe body en metalen details die je professionele uitstraling versterken. Met touchpunt voor touchscreens voor gemakkelijke digitale interactie.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Enkelzijdig)

- 2 Kleuren (Enkelzijdig)

- Lasergravering (Enkelzijdig)
- Digitale full colour bedrukking (Enkelzijdig)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Pen met FSC-gecertificeerde bamboe body die moderne functionaliteit en duurzaamheid combineert. Met metalen detail in gunmetal afwerking, stevige clip, drukmechanisme en touch-tip voor touchscreens. Schrijft in blauw.
Kenmerken
| Productcode: | 54426 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 50 stuks |
| Maat: | 15.2 x 1 cm |
| Gewicht: | 9 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 96081092 |
| Inkt kleur: | Blauw schrijvend |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 19 x 45 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.027 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.58 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 1000 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Duurzame pennen met antislipelementen Colorclip
Prijs vanaf: € 0,36
-
Balpen van gerecycled aluminium met zwarte inkt
Prijs vanaf: € 0,34
-
Biologisch afbreekbare pennen met kleurdetail en blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,18
-
Ecologische pen met blauwe inkt bedrukken Ecologic Style
Prijs vanaf: € 0,22
-
Zakelijke eco pen gemaakt van gerecycled karton met blauwe inkt
Prijs vanaf: € 0,17
-
Eco pen met zilveren afwerking en blauwe inkt Aster Eco
Prijs vanaf: € 0,23