Portfolio van gerecycled materiaal met volledige ritssluiting
Code: 45269
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de kaft)

- Full colour (Op de kaft)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Het RCS-gecertificeerde Nomumi-portfolio is gedeeltelijk gemaakt van gerecycled post-consumer polyester, waardoor dit portfolio een duurzamere keuze is, omdat het helpt het gebruik van nieuwe grondstoffen te verminderen. Met ritssluiting, pennenlus, accordeonvak en 20 wit gelinieerde vellen met 70 g/m2 gerecycled papier van duurzame bronnen. De pen en andere accessoires op de foto's zijn niet inbegrepen bij dit artikel.
Kenmerken
| Productcode: | 45269 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 32 x 3 x 24.8 cm |
| Gewicht: | 540 gr |
| Materiaal: | FSC-gecertificeerd papier |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 32 90 |
| Aantal pagina's: | 20 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd met individuele papieren hoes. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 27 x 33 x 35 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.031 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
A4 schrijfmap met logo Workshop RPET
Prijs vanaf: € 12,87
-
Schrijfmap met ringenband en buitenvak A4-vak
Prijs vanaf: € 11,47
-
Elegante kunstleren portefeuille met notitieblok Identity A4
Prijs vanaf: € 9,46
-
Documententas bedrukken met rekenmachine, pen en notitieblok
Prijs vanaf: € 10,40
-
Polyester portfolio met opbergruimte en notitieblok Workday
Prijs vanaf: € 11,58
-
RPET documenthouder met tablethoes en magnetische sluiting A5
Prijs vanaf: € 8,85