Personaliseerbare schrijfmap van karton 400g/m2 A4 Eco Basic
Code: 42039
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Voorzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
110
-
220
-
550
-
1100
-
2200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Map voor je team om hun documenten te organiseren
Deze mappen in A4-formaat, gemaakt van karton, zijn een budgetvriendelijke en kwalitatieve oplossing om documenten mee te nemen en altijd bij de hand te hebben. Superhandig om mee te nemen naar een vergadering of om aantekeningen te maken tijdens een training. Met een gewicht van 400 g/m² zijn ze licht, maar toch stevig. Om je merk te promoten kun je dit relatiegeschenk bedrukken met je full-color logo. Waar wacht je nog op om deze bestseller in huis te halen? Profiteer voor snelle levering van onze Express-service.
Eigenschappen
- Kartonnen portfoliomappen
- 400 g/m²
- A4-formaat
- Ideaal voor congressen en evenementen
- Express-service beschikbaar
Waarom voor dit product kiezen?
- Geschikt voor iedereen: studenten, werknemers, klanten... Daarom zullen ze dit cadeau waarderen.
- De mappen hebben een groot markeeroppervlak, dus je logo zal goed zichtbaar zijn.
Kenmerken
| Productcode: | 42039 |
| Minimale afname: | 110 stuks |
| Maat: | 23.5 x 31 cm |
| Gewicht: | 68 gr |
| Materiaal: | Gerecycled Karton |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4820 30 00 |
| In onze collectie vanaf : | December 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4550 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 35 x 14.5 x 26.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.01 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
A4 schrijfmap met logo Workshop RPET
Prijs vanaf: € 12,87
-
Zakelijke kartonnen map met notities en pen EcoStyle
Prijs vanaf: € 2,42
-
lederen portefeuille met ritssluiting OfficeStyle
Prijs vanaf: € 11,75
-
Documententas bedrukken met rekenmachine, pen en notitieblok
Prijs vanaf: € 10,40
-
Elegante map van leer met notitieblok en A4-kaarthouders Uptown
Prijs vanaf: € 10,72
-
Polyester portfolio met opbergruimte en notitieblok Workday
Prijs vanaf: € 11,58