Set van 4 verfijnde bamboe en marmeren onderzetters voor de tafel
Code: 45682
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Full colour (Aan een kant)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Gemaakt van bamboe en marmer voegen deze onderzetters verfijning toe aan elke tafel. De afmetingen van 10 x 10 x 2,8 cm zorgen voor een perfecte pasvorm voor je glazen. Met een verpakking van 4 stuks en een gerecycleerde kraftdoos is het een milieuvriendelijke keuze voor je huis. Standaard kan alleen de eerste onderzetter worden bedrukt. Als je alle onderzetters wilt laten bedrukken, geef dit dan aan onder opmerkingen bij het aanvragen van de offerte.
Kenmerken
| Productcode: | 45682 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 10 x 10 x 2.8 cm |
| Gewicht: | 719 gr |
| Materiaal: | Marmer, Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4419 19 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een doos van gerecycled kraftpapier. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 22 x 23 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.02 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 23.01 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 32 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Ronde onderzetters van kurk met logo Rounture
Prijs vanaf: € 0,28
-
Set van 4 vierkante onderzetters van leisteen in een doosje
Prijs vanaf: € 3,41
-
Onderzetter bedrukken met sublimate van rubber Sublim
Prijs vanaf: € 0,28
-
Ronde onderzetter van gerecycled vilt
Prijs vanaf: € 0,10
-
Ronde bamboe onderzetter bedrukken Bamboo
Prijs vanaf: € 0,39
-
Set van 4 duurzame onderzetters gemaakt van acaciahout
Prijs vanaf: € 3,62